Zależy ci na promocji Odry? Przyjdź na spotkanie dla wodniaków

Zapraszamy Państwa na spotkanie poświęcone serwisowi WroclawNadOdra.pl. Mamy nadzieję, że stanie się on głównym źródłem informacji dla wszystkich zainteresowanych Odrą. Na stronie chcielibyśmy, wspólnie z Państwem, stworzyć całoroczny kalendarz wszystkich imprez na Odrze, który pomoże w planowaniu i promocji wydarzeń. Chcielibyśmy włączyć się w proces integracji środowiska wodniackiego i zachęcić mieszkańców Wrocławia do spędzania czasu nad rzeką.

Zależy nam, by serwis WroclawNadOdra.pl był miejscem wymiany doświadczeń związanych z rzeką. Dlatego zachęcamy Państwa do współpracy przy jego tworzeniu. Chcielibyśmy porozmawiać o możliwościach, wspólnych celach i sposobie promocji Odry. Zapraszamy zatem Państwa przedstawicieli na spotkanie, organizowane przez Biuro Promocji Miasta Urzędu Miejskiego Wrocławia oraz redakcję WroclawNadOdra.pl, w trakcie którego wymienimy uwagi, spostrzeżenia i pomysły dotyczące organizacji i promocji wydarzeń na Odrze. W trakcie spotkania chcielibyśmy również porozmawiać na temat jednolitego, spójnego oznakowania przystani wodnych, który w tym roku chce wprowadzić Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta.

Spotkanie odbędzie się 9 kwietnia 2015 w Sali Sesyjnej Rady Miejskiej, Sukiennice 9. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13.
Bardzo prosimy o potwierdzenie przybycia.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Biura Promocji Miasta